Henkilöstö


Myynti ja asiakaspalvelu

Aaro Väisänen
Asiakasvastaava, Tampere
Puh. +358 44 720 9067
aaro.vaisanen@heatco.fi

Juuso Laurinmäki
Asiakasvastaava, Jyväskylä
Puh. +358 44 720 9062
juuso.laurinmaki@heatco.fi

Heikki Ylänne
Asiakasvastaava, Vantaa
Puh. +358 44 019 0078
heikki.ylanne@heatco.fi

Nestori Naukkarinen
Asiakasvastaava, Jyväskylä
Puh.+358 40 8448 079
nestori.naukkarinen@heatco.fi

Seppo Väliheikki
Asiakasvastaava, Jyväskylä
Puh. +358 44 720 9056
seppo.valiheikki@heatco.fi

Pekka Aaltonen
Asiakasvastaava,
myyntitiimin vetäjä
Puh. +358 400 721 802
pekka.aaltonen@heatco.fi

Mårten Johansson
Myyntipäällikkö, LVI-ammattilaiset
Puh. +358 40 483 5310
marten.johansson@heatco.fi

Laura Pitkänen
Asiakaspalvelija
Puh. +358 44 720 9050
laura.pitkanen@heatco.fi

Hanna Hietikko
Markkinointi ja viestintä, tiiminvetäjä (Äitiyslomalla).
Puh. +358 400 949 714
hanna.hietikko@heatco.fi

Marjo Aaltonen
Asiakaspalvelija
Puh. +358 44 720 9064
marjo.aaltonen@heatco.fi

Saara Muli
Asiakashankkija
Puh. +358 44 720 9057
saara.muli@heatco.fi

Suunnittelu

Jani Kurkela
LVI-suunnittelija, suunnittelutiiminvetäjä
Puh.+358 40 801 0731
jani.kurkela@heatco.fi

Matti Rantanen
LVI-suunnittelija, Jyväskylä
Puh. +358 400 617 840
matti.rantanen@heatco.fi

Joni Kovanen
LVI-suunnittelija, Jyväskylä
Puh. +358 44 720 9060
joni.kovanen@heatco.fi

Aki Honkanen
LVI-suunnittelija, Jyväskylä
Puh. +358 44 720 9059
aki.honkanen@heatco.fi

Anssi Kimari
LVI-suunnittelija, Jyväskylä
Puh. +358 44 734 7681
anssi.kimari@heatco.fi

Samuel Rantalainen
LVI-suunnittelija, Jyväskylä
Puh. +358 44 720 9051
samuel.rantalainen@heatco.fi

Olli-Pekka Marin
LVI-suunnittelija, Kempele
Puh.+358 40 500 9024
olli-pekka.marin@heatco.fi

Timo Marin
LVI-suunnittelija, Kempele
Puh. +358 44 720 9052
timo.marin@heatco.fi

Heikki Riihimäki
LVI-suunnittelija, Tampere
Puh.+358 44 720 9061
heikki.riihimaki@heatco.fi

Jukka Rantala
LVI-suunnittelija, Vantaa
Puh. +358 44 720 9066
jukka.rantala@heatco.fi

Jesse Avikainen
LVI-suunnittelija, Vantaa
Puh. +358 400 166 814
jesse.avikainen@heatco.fi

Tekninen tuki ja tuotteet

Joonas Hakkarainen
Tuotepäällikkö, tiiminvetäjä
Puh. +358 400 791 373
joonas.hakkarainen@heatco.fi

Jyri Huttunen
Huolto- ja projektivastaava
Puh. +358 44 720 9053
jyri.huttunen@heatco.fi

Kerkko Niemi
Tuotepäällikkö, lämpö
Puh. +358 44 710 9411
kerkko.niemi@heatco.fi

Logistiikka ja varasto

Antti Väisänen
Logistiikkapäällikkö, varastotiiminvetäjä
Puh. +358 40 061 8012
antti.vaisanen@heatco.fi

Matias Kotilainen
Varastotyöntekijä
Puh. +358 44 720 9054
logistiikka@heatco.fi

Ville Jyrkkä
Varastotyöntekijä
Puh. +358 44 720 9054
logistiikka@heatco.fi

Janne Lahti
Varastotyöntekijä
Puh. +358 44 720 9054
logistiikka@heatco.fi

Janne Paananen
Varastotyöntekijä
Puh. +358 44 720 9054
janne.paananen@heatco.fi

Hallinto

Sauli Muli
Toimitusjohtaja
Puh. +358 400 759 248
sauli.muli@heatco.fi

Janne Lyytikäinen
Kehitysjohtaja
Puh. +358 400 722 146
janne.lyytikainen@heatco.fi

Riikka Keltanen
Talous- ja henkilöstöhallinto, tiiminvetäjä
Puh. +358 44 720 9055
riikka.keltanen@heatco.fi

Jari Kirsilä
Liiketoimintajohtaja
Puh. +358 44 720 9058
jari.kirsila@heatco.fi

Ota yhteyttä


Asiakaspalvelumme palvelee
numerossa 020 7209 080
arkisin klo 8.00 – 16.00

Palvelemme asiakkaita valtakunnallisesti neljästä toimipisteestä käsin.
Ota yhteyttä ja kysy lisää palveluistamme ja tuotteistamme.